Ke správnému chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Mýdlo Aleppo s BIO aktivním uhlím

110 Kč s DPH

MAN BIO uhlí

Hloubkově čistící mýdlo, jehož základem je olivový a vavřínový olej, obohaceno o BIO aktivní uhlí, které pochází z rostliny Amla. Aktivní uhlí je známé pro své vysoké absorpční účinky, vytahuje z pleti všechny nečistoty a přebytečný maz. Mýdlo napomáhá detoxikovat a obnovovat přirozenou krásu pokožky. Pro jemnou a dokonale čistou pokožku po každém použití.

Složení (INCI): SODIUM OLIVATE, AQUA (WATER), CHARCOAL POWDER*, SODIUM LAURELATE, GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE.

Výrobce: SAS Najjar, Francie

Země původu: Sýrie

Hmotnost: 100g 

Mýdlo Aleppo je tradiční přírodní kosmetický prostředek Orientu pro péči o pokožku celého těla. Výroba olivového mýdla v Aleppu se již po staletí děje tradičním ručním způsobem bez zásahu automatizované techniky a průmyslové chemie, bez syntetických přísad. Konečný tvar a velikost je výsledkem ruční práce. Dlouhodobé zrání v příhodných klimatických podmínkách dodá olivovému mýdlu s vavřínem příznačnou konzistenci, vůni, vzhled a účinek. Mýdlo zklidňuje vyrážky a ekzémy. Pokožku v obličejových partiích dobře čistí, vypíná a hydratuje. Na rozdíl od běžných mýdel se používá i k mytí vlasů, protože příznivě působí na vlasovou pokožku, vlasy zanechává hebké a lesklé.

 Vzhled mýdla: Mýdlo je na řezu čistě sytě zelené díky základní výrobním surovinám, kterými jsou olivový a vavřínový olej, povrch oxidací přirozeně hnědne.

Související produkty