Ke správnému chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

O Naší firmě Alystra

Jsme malá rodinná firma, která dováží egyptskou hennu.

Je to více než 20 let, co jsme poprvé dovezli zkusmo pár kousků egyptské Henny Herb a začali ji nabízet na českém trhu. Psal se rok 1999 a hennu znal jen málokdo.

Situace se od té doby změnila, přírodní produkty včetně barev na vlasy jsou dnes stále žádanější položkou a objevují se nové a nové druhy. Náš ikonický sáček egyptské henny zůstává stále stejný a oblíbený díky skvělé kvalitě za přátelskou cenu.

Takto by se dale pojmenovat i filozofie naší firmy. Máme rádi přírodní produkty s jednoduchým složením, které je možné nabízet u nás za rozumné ceny. Inspiraci pro dovoz čerpáme díky cestování, lákají nás hlavně produkty, které mají své pevné místo v lokální tradici a jejich používání je prověřené hezkou řádkou let. Naší doménou zůstává egyptská henna Five Fives, získala si nás nejen svou stabilní kvalitou, ale i prostředím, odkud pochází, a v neposlední řadě milými lidmi, kteří za její výrobou stojí. Na pěstování a výrobu egyptské henny se jezdíme pravidelně podívat, abychom měli přehled o surovinách, postupech a podmínkách, ve kterých se henna zpracovává.

Máme rádi naši přírodu a prostředí, péči o ní věnujeme i velkou část našeho volného času. I proto se pro balení zásilek eshopu snažíme využít přednostně již jednou použité obalové a výplňové materiály, které schraňujeme ze všech doručených zásilek firmě i naší domácnosti. Krabice pro zásilky pečlivě vybíráme tak, aby velikost co nejvíce odpovídala obsahu a nebylo tak třeba používat a dokupovat výplňový materiál víc než minimálně. Odmítáme testování kosmetiky na zvířatech. Snažíme se dělat svou práci zodpovědně v souladu s našimi životními pocity.