Ke správnému chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Sedr - bezbarvý regenerační zábal

158 Kč s DPH

sedr 100g

100% přírodní bezbarvý regenerační zábal je čistým přírodním prostředkem pro péči o poškozené vlasy se sklony k nadměrnému maštění. Obsahuje pouze jednodruhový prášek z listů rostliny rodu cicimek, na Blízkém východě známé pod názvem “sedr”, která je tradičně využívána v péči o křehké a lámavé vlasy i pokožku se sklonem k tvorbě lupů a podráždění. Listy rostliny jsou pečlivě vybírány, usušeny a následně rozemlety na  velice jemný prášek vysoké kvality, který usnadňuje aplikaci i vymývání vlasového zábalu.

Posiluje vlasové vlákno od kořínků ke konečkům, dodává vlasům objem, zklidňuje a napomáhá předcházet problémům s vlasovou pokožkou. Vhodné zejméne pro vlasy bez objemu se sklonem k pramínkovatění, rychlému maštění a plihnutí stejně jako pro vlasy, které ztratily svou přirozenou vlnitost.

Vlasový zábal díky svým jemným mycím vlastnostem napomáhá ostraňovat nečistoty a přebytečný maz, podporuje obnovu vlasového vlákna, v případě vlnitých vlasů napomáhá definovat vlny. Zcela bez barvících účinků. Prášek je možné po rozmíchání s vodou použít jako vlasový zábal nebo čistě bylinný šampon pro mytí vlasů. 

Složení (INCI): Zizyphus Spina-Christi Leaf (Sedr)

Balení : 100g

Výrobce: Five Fives

Země původu: Egypt

Netestováno na zvířatech.

Návod 1 - klasický zábal: Prášek přelijeme horkou vodou a mícháme, až se vytvoří hustá kaše. Naneseme na vlhké vlasy. Zabalíme do igelitu a necháme působit 1/2 -1h, poté důkladně vymyjeme. Balení vystačí na 1-2 použití pro dlouhé vlasy. 

Návod 2 - bylinný šampon: Dvě polévkové lžíce prášku rozmícháme s teplou vodou a mícháme, až se vytvoří hustá kaše, tu naneseme na horní polovinu vlasů a vmasírujeme důkladně ke kořínkům. Necháme působit 10 - 20 minut, poté vlasy ve sprše navlhčíme včetně délek a pastu ve vlasech důkladně promneme. Vlasy důkladně umyjeme teplou vodou, výsledkem jsou měkké poddajné vlasy a důkladné odstranění nečistot.

Související produkty