Ke správnému chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Mýdlo Aleppo Najel, 30% VO

178 Kč s DPH

MAN 30%

Dočasně není skladem.

Mýdlo Aleppo Najel, 30% vavřínového oleje

Kombinace olivového a vavřínového oleje v tomto poměru poskytuje unikátní přírodní péči především citlivé, podrážděné a aknózní pleti. Použijte několikrát týdně pro dokonalé vyčištění pleti při zachování přirozené hydratace. 

Složeni (INCI): SODIUM OLIVATE, SODIUM LAURELATE, AQUA (WATER), GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE.

Výrobce: SAS Najjar, Francie

Země původu: Sýrie

Hmotnost: cca 170g (výrobek je výsledkem ruční práce a jeho hmotnost se v čase mění následkem zrání)

Mýdlo Aleppo je tradiční přírodní kosmetický prostředek Orientu pro péči o pokožku celého těla. Výroba olivového mýdla v Aleppu se již po staletí děje tradičním ručním způsobem bez zásahu automatizované techniky a průmyslové chemie, bez syntetických přísad. Konečný tvar a velikost je výsledkem ruční práce. Dlouhodobé zrání v příhodných klimatických podmínkách dodá olivovému mýdlu s vavřínem příznačnou konzistenci, vůni, vzhled a účinek. Mýdlo zklidňuje vyrážky a ekzémy. Pokožku v obličejových partiích dobře čistí, vypíná a hydratuje. Na rozdíl od běžných mýdel se používá i k mytí vlasů, protože příznivě působí na vlasovou pokožku, vlasy zanechává hebké a lesklé.

 Vzhled mýdla: Mýdlo je na řezu čistě sytě zelené díky základní výrobním surovinám, kterými jsou olivový a vavřínový olej, povrch oxidací přirozeně hnědne.

Související produkty